Насіння руколи купити в Києві та Україні ви можете в нашому інтернет-магазині "Семпочта". Наша компанія подбала, щоб у наявності постійно було насіння найпопулярніших і затребуваних сортів.
У нас ви знайдете:
-
"Вайлд Сільветта";
-
"Гудітта";
-
"Гурман";
-
"Дика грація";
-
"Італійська";
-
"Колтівата";
-
"Оліветта кімнатна";
-
"Пасьянс";
-
"Пікнік";
-
"Покер";
-
"Пронто";
-
"Римські канікули";
-
"Сакраменто";
-
"Південна ніч";
-
"Санса тонколиста".
Купити насіння руколи в Києві ви можете в нашому роздрібному магазині, який знаходиться в центрі міста, недалеко від станції метро Олімпійська.
А в будь-якому іншому місті України купити насіння руколи можна оформивши доставку. Для цього скористайтеся кошиком, або зателефонуйте нам за вказаними номерами.
Що таке рукола?
Рукола, батьківщина якої сонячна Італія, стала дуже популярною зеленню серед жителів України. Це трав'яниста рослина з сімейства капустяних, яка відрізняється специфічним "горіховим" смаком і широко використовується у стравах сучасної кухні.
Корисні властивості для людського організму цієї рослини незмірні. Насамперед хотілося б зазначити, що рукола - чудовий афродизіак.
Також популярна пряність містить велику кількість аскорбінової кислоти, каротину, нікотинової кислоти та нікотинаміду, вітамінів групи В, ефірних олій і мінеральних солей. Листя рокет-салату містить речовини, які оберігають від впливу ультрафіолетових сонячних променів і позитивно впливають на імунітет.
Обов'язково варто включити у свій раціон руколу тим, хто страждає від діабету й ожиріння.
Вирощування руколи
Рукола рослина не вибаглива і відмінно росте у відкритому ґрунті. Є два види руколи ранньостиглі, збирати які можна вже на 20-25 день після появи перших сходів. Пізньостиглі сорти починають збирати не раніше 35 дня.
Період збирання врожаю руколи триває з травня-червня по вересень-жовтень. Однак деякі сорти можна успішно вирощувати в горщиках на підвіконні цілий рік.
Висадка насіння руколи
Насіння руколи має високу схожість і не потребує попереднього пророщування. Висаджувати насіння у відкритий ґрунт можна вже у квітні.
Ґрунт для успішного вирощування руколи має бути нейтральним або слаболужним. Можна сміливо проводити висадку там, де раніше вирощували картоплю, томати, моркву і бобові. Насіння слід сіяти в ґрунт на відстані 0,5-1 см, а після появи сходів - пікірувати.
Рукола рослина сонцелюбна, не варто висаджувати її ні в тіні, ні в півтіні. Для того щоб Ваша улюблена пряність була соковитою і мала насичений смак, необхідно регулярно її поливати, для чого добре використовувати автоматичні системи поливу.
Підживлення руколи
Підживлення руколи можна здійснювати при висадці та після появи перших сходів.
Рукола, як і будь-яка інша рослина, краще росте і дає багатий врожай за правильного і своєчасного підживлення.
Однак, варто бути дуже обережним з органічними добривами. Рукола здатна накопичувати нітрати, які після вживання рослини в їжу можуть викликати отруєння.
Щоб уникнути такої ситуації, краще при підживленні руколи віддати перевагу мінеральним добривам і розпушувати ґрунт.
Як зібрати насіння руколи?
Зібрати насіння руколи можна самостійно. Саму руколу збирають щойно рослина виросла на 10 см від землі і ще не почалося цвітіння. А ось щоб зібрати насіння руколи, необхідно дочекатися поки закінчиться цвітіння і почнеться процес розмноження.
Насіння руколи варто збирати відразу ж, як тільки сформуються стручки, інакше все воно опиниться в землі.
Варто також зазначити, що схожість насіння зберігає протягом 4 років, якщо воно правильно зібране і зберігалося.
Однак самостійний збір насіння руколи - заняття, що вимагає особливої уваги, і, якщо ви упустили потрібний момент, не варто засмучуватися.
У нашому інтернет-магазині Ви завжди знайдете насіння руколи незмінно високої якості і без зусиль отримаєте відмінний урожай улюбленої зелені!