(044) 33-77-345
UKR RUS
Ваш кошик порожній
м.Київ, вул. Володимирська 91
Пн-Пт з 10-00 по 17-00
Категорії

Насіння квітів у Києві, Україна

Оберіть підкатегорію

Купити насіння квітів багаторічних і однорічних - в роздріб поштою в Україні, Києві

Насіння квітів - це товар для тих, хто любить вирощувати квіти. Наш інтернет-магазин забезпечує найзручніший пошук потрібного насіння. Вам не обов'язково проживати в місті Київ. Якщо Ви живете в Україні в невеликому місті або селищі, то ми зможемо відправити ваше замовлення поштою.

Насіння багаторічних квітів

Насіння багаторічних квітів допоможе створити у вашому домі красу, яка тішитиме вас не один рік. Більшість багаторічних квітів сповільнять свій ріст взимку і відростуть навесні.

Деякі багаторічні рослини вічнозелені і залишатимуться привабливими протягом усього року. Дворічні квіти з насіння завершують свій життєвий цикл за два роки, формуючи сильні рослини в перший рік і цвітучи на другий рік.

Насіння однорічних квітів

Більшість однорічних квітів легко виростити з насіння самостійно. Складнішим завданням є визначення того, коли і де ви маєте садити насіння. Занадто часто люди опиняються вдома зі стопкою різнокольорових пакетів і не знають, з чого почати.

Почніть посадку насіння однорічних квітів, прямо у вашому саду, або в іншому місці, де ви хочете, щоб воно росло. Цю техніку часто називають "прямий посів". Більшість однорічних рослин (крім запашного горошку, солодкого аліссума, маку і жайворонка) є ніжними однорічними рослинами, для яких потрібно виключити ймовірність замерзання.