(044) 33-77-345
UKR RUS
Ваш кошик порожній
м.Київ, вул. Володимирська 91
Пн-Пт з 10-00 по 17-00
Категорії

Насіння амаранту

Показувати:
 
Відображати:
Сортування
Насіння амаранту Іллюмінація, фасування 0,1 гОднорічна рослина. Стебла прямостоячі, висотою до 70-15..

Виробник: Элитсорт
Наявність: На складі
11.0 грн
Насіння амаранту Блиск, фасування 10 насінинОднорічна рослина. Стебла прямостоячі, висотою до 70-150..

Виробник: Элитсорт
Наявність: На складі
12.0 грн
Насіння амаранту Вогонь, фасування 0,1 гОднорічна рослина. Стебла прямостоячі, висотою до 70-150 см...

Виробник: Элитсорт
Наявність: На складі
12.0 грн
Насіння амаранта Пігмей карликовий, фасування 0,2 гОднорічник. Низькоросла форма відомої рослини. Ду..

Виробник: Гелиос
Наявність: На складі
Насіння Амарант пурпурний, фасування 0,6 г. Однорічна потужна рослина, заввишки до 150 см. Листя ве..

Виробник: Moravoseed
Наявність: На складі
10.0 грн
Насіння амаранта хвостатий, фасування 0,3 гОднорічна міцна рослина. Цвіте рясно і тривало. Широко ви..

Виробник: Гелиос
Наявність: На складі

Купити насіння амаранту в Києві, Україні можна у Нас! Магазин "Семпочта" реалізує не тільки насіння різних сільськогосподарських культур, а й здійснює продаж супутніх товарів.

Купити насіння амаранту в Києві

Якщо Ви мешканець столиці і вирішили купити насіння амаранту, то для Вас у нас є гарна новина! Для жителів Києва є можливість забрати придбаний товар особисто, в точці видачі замовлень. Для цього, при оформленні покупки відзначте опцію "самовивіз".

Купити насіння амаранту в Україні

Якщо Ви проживаєте в одному з міст України і бажаєте купити насіння амаранту у Нас, то це в жодному разі не стане перешкодою для здійснення покупки насіннєвого матеріалу в інтернет-магазині "Укрпошта".

Наш e-Commerce майданчик співпрацює з двома найбільшими поштовими операторами. Оформляючи замовлення, покупці можуть скористатися послугами доставки товарів за допомогою транспортної компанії "Нова пошта" або "Укрпошта".

Таким чином, купуючи насіння амаранту в нашому магазині, немає ніяких принципових відмінностей, живете Ви в Києві або в одному з міст України. Наші клієнти можуть бути впевнені в тому, що замовлення буде доставлено в максимально стислі строки і в зручний для Вас час.

Що таке Амарант

Амарант, який вирощують у домашніх умовах, є однорічною рослиною, у дикому середовищі може бути багаторічним. Амарант у народі ще називають щериця, чорнобривці або півнячий гребінець.

Ця рослина належить до родини амарантових, яка налічує близько 900 видів. Щериця має міцне, товсте стебло, висота якого може сягати 3 метрів.

Розквітає влітку дрібними квіточками, які, залежно від виду, формуються в пучки або колосоподібні волоті.

Кольори трапляються червоний, малиновий, жовтий, зелений або фіолетовий, але є види, що поєднують усі кольори в одному кущі.

Цвісти може до перших заморозків, але в нашому кліматі холодні зими він не переживає, тож з нього можна зібрати насіння, а верхню частину згодувати свиням чи птиці (амарант містить багато білка, вітамінів та інших корисних елементів) або зробити з нього компост.

У багатьох країнах (США, Китай, Індія, Східна Азія) амарант вирощують для використання в їжу, адже всі його частини: стебло, листя, зерна, насіння можна їсти.

Щириця містить удвічі більше білка та магнію, ніж пшениця чи рис. З її зерен виготовляють борошно та крупу, які використовують у безглютенових дієтах, а листя використовують у салатах, супах або готують із них соус.

З насіння амаранту можна отримувати олію, яка за своїми властивостями корисніша за обліпихову, тож широко використовується в косметології.

Олію використовують для приготування масок, кремів і лосьйонів, які сприяють омолодженню шкіри й організму загалом, відновленню волосся та мають антибактеріальні властивості. Проводилися дослідження, за результатами яких довели, що використання в їжу амаранту допомагає в разі лікування онкології та радіоактивного опромінення, знижує холестерин у крові.

Види амаранту та їхні особливості

Усі різновиди щериці досить невибагливі в догляді й можуть рости в найнесприятливіших умовах, тому так популярні й улюблені садівниками, до того ж, мають безліч корисних якостей.

Амарант рідко хворіє і на нього рідко нападають хвороби або паразити, але якщо це сталося, найоптимальніший спосіб боротьби - використання фунанону, карбофосу, актелліку, колоїдної сірки, хлорокису міді або мідного купоросу.

Єдине, що може нашкодити цій рослині, - занадто вологий або заболочений ґрунт.

Розрізняють такі основні види амаранту

  • хвостатий (невисокий великий кущ, сильно розростається, цвіте з червня до жовтня); триколірний (декоративний вид, середньорослий, цвіте все літо і до перших заморозків); сумний або темний (середньорослий вид цього куща)
  • волотистий (найбільш популярний вид для вирощування на клумбах, виростає до 1,5 метрів, цвіте з червня і до пізньої осені).