(044) 33-77-345
UKR RUS
Ваш кошик порожній
м.Київ, вул. Володимирська 91
Пн-Пт з 10-00 по 17-00

Роздрібний магазин

  • 10 February 2016 13:09:11
  • Comment : 0
  • Views: 216370
  • 0
 
РОЗДРІБНИЙ МАГАЗИН ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ
Видача самовивозів працює в штатному режимі.

Ласкаво просимо в наш роздрібний магазин насіння Семпочта на Володимирській! У магазині представлено насіння овочів і квітів провідних торгових марок "Наско" (Україна), ТМ "Садиба Центр", ТМ "Професійне насіння", ТМ "Moravoseed" (Чехія), ТМ "LedaAgro". А також добрива, стимулятори росту, агроволокно, торф'яні таблетки, горщики, касети і т. д. Хочемо звернути вашу увагу, що ціна і асортимент в роздрібному магазині Семпочта на Володимирській відрізняється від інтернет-магазину Семпочта. Ви завжди зможете заощадити час і гроші, замовивши позиції, які Вас цікавлять, в інтернет-магазині і забрати їх у зручний для Вас час за адресою вул. Володимирська, 91 в нашому роздрібному магазині.

Переваги покупки в роздрібному магазині:
- вибрати й отримати товар одразу.
- переконатися в термінах і цілісності упаковки.
- поставити будь-яке Ваше запитання і отримати відповідь на тему агротехнологій, а також сортів насіння і використання супутніх товарів.
Або просто поспілкуватися на будь-які питання, що Вас цікавлять, отримати дозу приємних емоцій від спілкування з іншими відвідувачами нашого магазину, такими ж любителями саду та городу, як Ви!
Приходьте, купуйте, надихайтеся новими ідеями і діліться досвідом з друзями! Чекаємо Вас, за адресою вул Володимирська, 91.
Магазин насіння Семпочта.

Час роботи: Понеділок - субота 9.00-18.00 (без перерви)
Неділя - вихідний.

УВАГА! з 15 березня по 31 листопада магазин працює в літньому режимі!
Понеділок - п'ятниця 9.00-18.00 (без перерви)
Субота, Неділя - вихідний.


 
Powered by SEO CMS PRO ver.: 11.10 (Professional) (opencartadmin.com)