(044) 33-77-345
UKR RUS
Ваш кошик порожній
м.Київ, вул. Володимирська 91
Пн-Пт з 10-00 по 17-00
Категорії

Біостимулятор ВИМПЕЛ 2 /30 мл/ *Долина*

Наявність: На складі
Виробник: Долина
51.0 грн
Кількість:

Біостимулятор Вимпел 2 *Долина*, фасування 30 мл.

ВИМПЕЛ® - комплексний природно-синтетичний препарат контактно-системної дії для обробки насіння та вегетуючих рослин. РОЛЬ СТИМУЛЯТОРІВ У ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ РОСЛИН Які властивості має стимулятор росту рослин ВИМПЕЛ®? СТИМУЛЯТОР РОСТУ покращує та стимулює ріст і розвиток рослин АДАПТОГЕН підвищує адаптаційні можливості рослин до навколишнього середовища КРІОПРОТЕКТОР піднімає стійкість до низьких температур і короткочасних заморозків ТЕРМОПРОТЕКТОР підвищує стійкість до високих температур ПРИЛИПАЧ покращує ефективність дії засобів захисту рослин і добрив ІНГІБІТОР ХВОРОБОСТЕЙ рослини менше хворіють АКТИВАТОР ҐРУНТУ посилює розвиток і активність ґрунтових мікроорганізмів АНТИСТРЕССАНТ полегшує перенесення рослинами стресових ситуацій: пересадок, обробок засобами захисту рослин тощо. ВИМПЕЛ® НЕТОКСИЧНИЙ, ЕКОЛОГІЧНО БЕЗПЕЧНИЙ. Вплив на рослини Замочування насіння та посадкового матеріалу: Рекомендована норма витрати препарату: 30 г (бульби картоплі), 20 г (інші культури) на 1 л води підвищує схожість; стимулює процес і збільшує енергію проростання насіння; сприяє активному розвитку кореневої системи та нарощуванню вегетативної маси, захищає насіння при знаходженні в ґрунті в несприятливих умовах до 2-х місяців. Обробка рослин по вегетації (до і після цвітіння): Рекомендована норма внесення препарату: 10 - 20 г на 10 л води підвищує посухостійкість і морозостійкість; сприяє засвоєнню всіх видів добрив; збільшує масу плодів; покращує смакові та товарні якості продукції; ПІДВИЩУЄ ВРОЖАЙНІСТЬ НА 10-30%. Зверніть увагу: Препарат добре поєднується з пестицидами, стимуляторами росту, розчинами мінеральних добрив із широким діапазоном рН (тобто, з такими, що застосовуються на різних типах ґрунтів). Не кристалізується. В умовах низьких температур він переходить у гелеподібний стан, який змінюється на рідкий, якщо його потримати в теплі.

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано             Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:УкрПошта (наложка) - до 300 грн - недоступний, від 300 грн - 49 грн + переказ грошей (2% + 10грн)
УкрПошта (передоплата) - до 300 грн - 79 грн, від 300 грн - 39 грн, від 1'000 грн - безкоштовно
Нова Пошта (післяплата) - до 300 грн - недоступний, від 300 грн - 99 грн
Нова Пошта (передоплата) - до 300 грн - 109 грн, від 300 грн - 59 грн, від 1'500 грн - безкоштовно

Купити Біостимулятор ВИМПЕЛ 2 /30 мл/ *Долина* і оформити доставку поштою у будь-якому місті України: Чернівці, Біла Церква, Кременчук, Херсон, Полтава, Харків, Тернопіль, Львів, Кривий Ріг, Дніпропетровськ, Житомир, Кам'янець-Подільський, Черкаси, Хмельницький, Одеса, Луцьк, Павлоград, Бровари, Запоріжжя, Рівне, Олександрія, Краматорськ, Мелітополь, Кіровоград, Бердянськ, Ужгород, Сєвєродонецьк, Миколаїв, Суми, Чернігів, Лисичанськ, Слов'янськ.

З цим товаром також купують: