Наявність: | Немає в наявності |
Виробник: | Bayer |
Інсектицид Каліпсо 480, фасування 1 л
Діюча речовина: тіаклоприду 480 г/л
Системний інсектицид контактної та кишкової дії, який дає змогу контролювати широкий спектр шкідників саду та городу. За умови дотримання рекомендованих норм витрати препарат безпечний для бджіл, дозволяє проводити обприскування також і під час цвітіння.
Переваги: надзвичайно висока ефективність проти колорадського жука, яблуневої плодожерки, оленки волохатої. Застосовується на багатьох культурах проти різних шкідників. За умови дотримання рекомендованих норм витрати препарат безпечний для бджіл і джмелів, що дає змогу проводити обприскування також і під час цвітіння. Малотоксичний для користувача і навколишнього середовища.
Шкідливий об'єкт: колорадський жук, попелиці, трипси, совки, квіткоїд яблуневий, довгоносики, плодожерка яблунева, пильщик яблуневий, мінуюча міль, оленка волохата, гронова листовійка, сірий кореневий довгоносик, плодожерка східна, персикова попелиця, вишнева муха, цибулева муха, листоблішки, цибулевий трипс, цибулева міль, білани.
Авторизоване застосування: картопля, томати, яблуня, виноградники, суниці, персик, вишня, черешня, цибуля, часник, капуста.
Метод застосування: обприскування в період вегетації.
Рекомендації щодо застосування: картопля, томати: колорадський жук, попелиці, трипси, совки - 1 мл на 5 л води на 1 сотку. Яблуня: яблуневий квіткоїд, довгоносики, плодожерка яблунева, пильщик яблуневий, мінуючі молі, оленка волохата - 2 мл на 10 л води на 1 сотку. Виноградники: Гронова листовійка - 2 мл на 10 л води на 1 сотку. Суниця: сірий кореневий довгоносик - 2 мл на 10 л води на 1 сотку. Персик: плодожерка східна, персикова попелиця - 2 мл на 10 л води на 1 сотку. Вишня, черешня: вишнева муха, попелиця - 2 мл на 10 л води на 1 сотку. Цибуля, часник: цибулева муха, листоблішки, цибулевий трипс, цибулева міль - 1-2 мл на 5 л води на 1 сотку. Капуста: совки, міль, білянки, блішки, попелиці - 1-2 мл на 5 л води на 1 сотку. Обприскування картоплі та овочевих культур проводять у період вегетації, за появи перших ознак пошкодження шкідниками. Достатньо одноразової обробки для знищення багатьох шкідників. Дерева яблуні обприскують від фази рожевого бутона і до фази цвітіння. За умови дотримання рекомендованих норм витрати препарат безпечний для бджіл, дає змогу проводити обприскування також і під час цвітіння. Термін від останньої обробки до збирання врожаю: картопля - 20 діб; яблуня - 30 діб.