(044) 33-77-345
UKR RUS
Ваш кошик порожній
м.Київ, вул. Володимирська 91
Пн-Пт з 10-00 по 17-00
Категорії

Інсектицид АТО Жук /500 мл/ *Укравіт*

Наявність: Під замовлення
583.0 грн
Кількість:

Інсектицид АТО Жук, фасування 500 мл

Дiюча речовина: Тіаметоксам, 250 г/л + лямбда-цигалотрин, 80 г/л + альфа-циперметрин, 15 г/л

Препаративна форма: Концентрат суспензії

Переваги препарату:

  • надзвичайно висока ефективність і тривала захисна дія;
  • запобігає виникненню стійкості у шкідників;
  • ефективно діє за помірно високих температур повітря.


Культура Норма витрати препарату Спектр дії Спосіб, час обробки Строк очікування, діб
Картопля 1.5 мл на 3-5 л води на 1 сотку  Колорадський жук, попелиці, совки, трипси, клопи Обприскування під час вегетації за появи шкідників 30
До відома споживача. Практичний досвід застосування препарату: 
Плодові, в т. ч. яблуня, груша 1.5-2.0 мл на 5-8 л води Бруньковий довгоносик, яблуневий квіткоїд, букарка, казарка, яблуневий пильщик, трипси, попелиці, плодожерка, каліфорнійська щитівка (у фазі «бродяжки») Обприскування під час вегетації за появи шкідників  45
Буряк 1.5 мл на 3-5 л на 1 сотку  Бурякові довгоносики, блішки, щитоноски, попелиці 20 
Капуста, морква 1.0-1.5 мл на 3-5 л води на 1 сотку Капустяний білан, попелиці, листогризучі совки, білокрилка, капустяна та морквяна мухи, блішки
Троянди, цибулинні квіти 1.5 мл на 3 л води  Попелиці, совки, трипси, клопи, щитівка (у фазі «бродяжки»)  -
Декоративні насадження (листяні, хвойні)
 

Унікальність інноваційного продукту полягає в тому, що завдяки поєднанню трьох діючих речовин із абсолютно різними механізмами дії повністю зникає ризик появи резистентності (стійкості) у шкідників до препарату. Тіаметоксам швидко поглинається рослинами і переноситься по них акропетально (знизу вверх), діє на нервові рецептори, відповідальні за процес живлення. Внаслідок потрапляння інсектициду в тіло шкідника (контактним або кишковим шляхом) припиняється живлення та порушується діяльність його нервової системи, як наслідок, він гине. Лямбда-цигалотрин володіє чітко вираженою контактно-кишковою дією та репелентними властивостями. При потраплянні в організм шкідників впливає на нервову систему, порушуючи діяльність нейронів. Знищення шкідників відбувається за рахунок сильного збудження нервової системи, судом ніг із подальшим паралічем і загибеллю. Альфа-циперметрин спричиняє загибель шкідників через сильне збудження нервових клітин із наступним проявом паралічу та порушенням активності роботи центральної та периферійної нервової системи.

Максимальна кратність обробок за сезон – 2. 

Інтервал між обробками – за появи нової популяції шкідників. Строк виходу людей на оброблені площі для проведення ручних робіт – 10 діб, механізованих – 4 доби. 

Норма витрати робочого розчину: молоді дерева – 2-3 л/ дерево, плодоносні дерева – 5 л/дерево.

Особливості застосування

Перед проведенням обприскування розрахункову кількість препарату (див. табл.) необхідно розчинити у чистій воді та ретельно перемішати. Робочий розчин використати в день його приготування, оскільки при тривалому зберіганні втрачаються властивості препарату, що призводить до зниження ефективності дії проти шкідників. Обробку проводити за сприятливих погодних умов (відсутність поривчастого вітру, температура повітря не вище +25°С) – зазвичай це ранкові (до 10-11) та вечірні (18-22) години. Під час обприскування необхідно забезпечити рівномірне покриття листків і стебел рослин розчином. Захисна дія препарату триває до 21 доби, залежно від погодних умов і появи нової популяції шкідників.

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано             Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:УкрПошта (наложка) - до 300 грн - недоступний, від 300 грн - 49 грн + переказ грошей (2% + 10грн)
УкрПошта (передоплата) - до 300 грн - 79 грн, від 300 грн - 39 грн, від 1'000 грн - безкоштовно
Нова Пошта (післяплата) - до 300 грн - недоступний, від 300 грн - 99 грн
Нова Пошта (передоплата) - до 300 грн - 109 грн, від 300 грн - 59 грн, від 1'500 грн - безкоштовно

Виписати Інсектицид АТО Жук /500 мл/ *Укравіт* і оформити доставку поштою у будь-яке місто України: Чернігів, Кременчук, Івано-Франківськ, Вінниця, Одеса, Суми, Біла Церква, Хмельницький, Лисичанськ, Бердянськ, Рівне, Костянтинівка, Сєвєродонецьк, Нікополь, Полтава, Харків, Тернопіль, Черкаси, Кривий Ріг, Кіровоград, Херсон, Мелітополь, Запоріжжя, Краматорськ, Луцьк, Чернівці.

З цим товаром також купують: