Menu
Your Cart

Фунгіцид Захист з.п. /1 кг/ *Укравіт*

Фунгіцид Захист з.п. /1 кг/ *Укравіт*
Фунгіцид Захист з.п. /1 кг/ *Укравіт*
1 210.0 грн
  • Наявність: Під замовлення

Самовивіз: від 100 грн - безкоштовно
Нова Пошта (передплата): до 350 грн - 129 грн, від 350 грн - 89 грн, від 2000 грн - безкоштовно
Нова Пошта (при отриманні): до 350 грн - недоступний, від 350 грн - 129 грн
УкрПошта (передплата): до 350 грн - 89 грн, від 350 грн - 59 грн, від 1500 грн - безкоштовно
УкрПошта (при отриманні): до 350 грн - недоступний, від 350 грн - 89 грн
Кур'єрська доставка (передплата): до 350 грн - 159 грн, від 350 грн - 129 грн
Кур'єрська доставка (при отриманні): до 350 грн - недоступний, від 350 грн - 159 грн

Фунгіцид Захист з.п., фасування 1 кг

Комбінований фунгіцид профілактичної та лікувальної дії для захисту соняшника, овочевих культур і винограду від комплексу хвороб.

Діюча речовина: металаксил, 100 г/кг + цимоксаніл 250 г/кг.

Препаративна форма: порошок, що змочується.

Токсичність: Ⅲ клас небезпечності. Строки виходу працівників на оброблені площі для проведення механізованих робіт — 3 доби, для ручних — 7 діб після обробки.

Культури: соняшник, картопля, томати, виноград.

Переваги:

  • високоефективний контроль несправжніх грибів; 
  • лікувальні та антиспоруляційні властивості;
  • надійний захист необроблених частин рослин; 
  • низький ризик виникнення резистентності.  

Механiзм дії: трансламінарна та локально-системна дія. Унікальність препарату полягає в тому, що він складається із двох діючих речовин, які вдало доповнюють одна одну і збільшують тривалість захисної та лікувальної дії препарату. Цимоксаніл проникає через листя, перерозподіляється в тканинах рослини у всі її клітини (трансламінарна дія). Він має лікувальну та антиспоруляційну дію, зупиняє процес обміну речовин гриба, сповільнює та припиняє життєві процеси, що проходять у клітинах. Цимоксаніл знищує патоген, що почав розвиватись, навіть через 1-2 дні після зараження. Металаксил є системними фунгіцидом захисної, лікувальної та викорінюючої дії. Він пригнічує активні постінфекційні стадії розвитку грибів, запобігає спороутворенню і забезпечує захист необроблених частин рослин та нового приросту.

Особливості застосування:

Культура Норма витрати препарату, кг/га Спектр дії Спосіб, час обробки Строк очікування, дні
Томати 0,75-2,0*  Фітофтороз, альтернаріоз  Обприскування в період вегетації культури (профілактично та за перших ознак прояву хвороб)  14
Картопля Фітофтороз, альтернаріоз, макроспоріоз
Виноград 0,6 Мілдью, сіра гниль 30
**Соняшник 0,5-0,8 Пероноспороз, сіра та біла гнилі, альтернаріоз (опосередкована дія) 30
До відома споживача. Практичний досвід застосування препарату:
Соя 0,5-0,8 Пероноспороз, гнилі Обприскування в період вегетації культури (профілактично та за перших ознак прояву хвороб)  30
Цибуля Пероноспороз 14

** - практичний досвід застосування мультикоптером.

* - до відома споживача. При однократному застосуванні .

Максимальна кратність обробок за сезон – 3, для соняшника – 2.

Норма витрати робочого розчину: польові культури – 200-300 л/га; виноградники – 500-800 л/га. 

Найкращий результат забезпечується у разі застосування препарату профілактично або на ранніх стадіях розвитку інфекції – до появи видимих симптомів хвороб. Профілактичні обробки проти первинної інфекції проводять на початку вегетації , додаткові – для запобігання поширенню хвороби чи при появі її перших ознак з інтервалом між обробками 8-12 днів, залежно від розвитку хвороби та погодних умов. При високому ризику розвитку хвороби (дощові умови) необхідно скоротити інтервали між обробками. Обробку доцільно проводити при температурі повітря в межах від +15 до +25 °С та оптимальній вологості повітря. Швидкість вітру не повинна перевищувати 5  м/с. Досить важливим фактором високої ефективності дії препарату є рівномірне та якісне обприскування всієї поверхні культурної рослини без стікання робочого розчину.

Сумісність: сумісний з іншими пестицидами та агрохімікатами. Однак перед приготуванням бакової суміші пестицидів необхідно перевірити препарати на сумісність (відсутність осаду, піни, розшарування, збивання в грудки, неповне розчинення одного з препаратів тощо).  

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Погано Добре
Captcha