Меню
Ваш кошик

Акція на доставку Укрпоштою за 100% передоплатою!

Від 400 до 800 грн - 39 грн, від 800 грн - безкоштовно!

Біостимулятор Sclobicide /500 мл/ *Долина*

Біостимулятор Sclobicide /500 мл/ *Долина*

490.0 грн
2 або більше 480.2 грн
3 або більше 475.3 грн
4 або більше 470.4 грн
  • Наявність: Під замовлення

Біостимулятор Sclobicide, фасування 500 мл

Переваги препарату: має захисну (профілактичну) дію та контактну з проникною трансламінарною дією; має низьку токсичність для теплокровних і високу ефективність діючої речовини; пригнічує розвиток спор грибів, у такий спосіб перешкоджаючи їх розмноженню; впливає на швидкість дозрівання плодів, процес забарвлення яких починається значно раніше, ніж у насадженнях, де препарат не використовувався; забезпечує зниження пестицидного навантаження на плодово-ягідні насадження шляхом зменшення кількості обробок різними хімічними препаратами протягом вегетаційного періоду; забезпечує довготривалу дію компонентів у процесі боротьби з основними хворобами та шкідниками, що прямо впливає на підвищення урожайності та якості отриманої продукції; дозволяє раніше зібрати врожай.

Механізм дії: Проти хвороб застосовується нестаріюча класика — бордоська рідина (3%), сечовина (3–5 %), залізний купорос (3 %), мідний купорос (3–5%, для хвойників — 1%), а проти комплексу шкідників, що зимують — препарати на основі мінеральних олій (2–10%). Як фунгіцид Sclobicide має захисну (профілактичну) дію та контактну з проникною трансламінарною дією. Шкідників знищує контактним способом. Виявляє ефективність за середньодобової температури не нижче за +5°С.

Застосування Sclobicide пригнічує розвиток спор грибів, у такий спосіб перешкоджаючи їх розмноженню. Принцип дії базується на пригніченні хвороб на початковому етапі внаслідок транспіраційної дії компонентів та швидкому знищенні збудників. Для розширення можливостей боротьби зі шкідливими організмами використовують викорінювальне обприскування, коли шкідники перебувають у стані спокою. Його проводять у момент, коли ентомофаги нерухомі та перебувають у місцях зимівлі, що знижує ймовірність їх ураження.

Тип фасовки Професійна
Написати відгук
Увага: HTML не підтримується!
Погано Добре

Вартість доставки (з урахуванням усіх комісій перевізника), в залежності від способу доставки/оплати.

При отриманні ви додатково нічого не сплачуєте!

Спосіб доставки/Сума замовленнядо 200 грнвід 200 грнвід 400 грнБезкоштовна доставка

УкрПошта (передплата)

99 грн

69 грн

39 грн

від 1500 800 грн

УкрПошта (при отриманні)

недоступний

99 грн

99 грн

немає

Пункт передачі (тільки передплата)

49 грн

29 грн

9 грн

від 600 грн


Спосіб доставки/Сума замовленнядо 400 грнвід 400 грнБезкоштовна доставка

Нова Пошта (передплата)

139 грн

99 грн

від 2000 грн

Нова Пошта (при отриманні)

недоступний

139 грн

немає
Кур'єрська доставка (передплата)

199 грн

159 грн

від 4000 грн

Кур'єрська доставка (при отриманні)

недоступний

199 грн

немає

Часті запитання про товар Біостимулятор Sclobicide /500 мл/ *Долина*

Товар Біостимулятор Sclobicide /500 мл/ *Долина* доступний для замовлення, але фактичну наявність підтверджує менеджер.
Попередня ціна на Біостимулятор Sclobicide /500 мл/ *Долина* у поточному місяці - 490.0 грн, але фактичну ціну підтверджує менеджер.
В нашому магазині Sempochta.UA мінімальну сума замовлення відсутня. Відправляємо від 1 одиниці товару.
Купити Біостимулятор Sclobicide /500 мл/ *Долина* від «» можна в інтернет-магазині «Насіння поштою» - вигідні ціни, якісна продукція, широкий асортимент та оперативна доставка по всій Україні.