(044) 33-77-345
UKR RUS
Ваш кошик порожній
м.Київ, вул. Володимирська 91
Пн-Пт з 10-00 по 17-00
Категорії

Біостимулятор Авангард Стимул /150 мл/ *Укравіт*

Наявність: На складі
72.0 грн
Кількість:

Біостимулятор Авангард Стимул, фасування 150 мл

Склад, г/л: гумат калію в перерахунку на гумінові кислоти – не менше 40 г/л, бурштинова кислота – 3 г/л, мікроелементи, інші біологічно-активні елементи (гібереліни, ауксини, цитокініни).

Переваги препарату:

  • підвищує схожість насіння та енергію проростання;
  • сприяє утворенню потужної кореневої системи, прискорює ріст і розвиток культур;
  • підвищує стійкість культур до несприятливих погодних умов, хвороб і до стресів;
  • покращує цвітіння та плодоношення;
  • забезпечує високу врожайність культур.
Культура Норма витрати добрива Спектр дії Спосіб, час обробки
Овочеві, квіти 20-30 мл на 500- 700 мл води  Стимуляція ростових процесів і забезпечення необхідними поживними речовинами Замочити насіння культур у робочому розчині на 3-4 години. Після цього насіння потрібно просушити в провітрюваному приміщенні або відразу висіяти у ґрунт
Бобові 10-15 мл на 3-5 л води на 1 сотку  Позакореневе підживлення культур в період вегетації. Залишок розчину добрива розчинити в 10 літрах води та полити висіяне насіння 
Олійні
Технічні
Овочеві
Злакові газонні трави
Троянди, цибулинні квіти
Декоративні насадження (хвойні, листяні) 10-15 мл на 5-8 л води на 1 сотку 
Плодово-ягідні
 

Максимальна кратність позакореневих підживлень – 3. 

Обробка кореневої системи. 30 мл добрива розчинити в 10 л води. Протягом 3-4 годин замочити кореневу систему культур у робочому розчині, після чого висадити у ґрунт.

Загальна інформація

Гумінові сполуки – це природні високомолекулярні сполуки, які утворилися в процесі гуміфікації рослинних решток у вологому середовищі за анаеробних умов. Вони проявляють акумулятивні властивості та мають високий вміст макро-, мезо- та мікроелементів. Гумінові сполуки проявляють стимулюючі властивості для формування добре розвинутої кореневої системи культур, підвищення вмісту хлорофілу в листках, формування більшої площі листкової поверхні та підвищення їх врожайності.
Фітогормони
Гібереліни – група речовин високої фізіологічної активності, які стимулюють проростання насіння культур, порушують його період спокою та активують ріст у висоту.
Ауксини (від грецького аuxein – збільшуватись, рости) – група фітогормонів, які регулюють процеси поділу та розтягування клітин, позитивно впливають на формування коренів, провідних пучків, оплодня.
Цитокініни – група гормонів, які стимулюють ділення клітин. Походять від слів cytus – клітина і kinesis – рух, поділ. В культурах цитокініни активізують метаболізм у клітинах, стимулюють процеси клітинного ділення, уповільнюють процеси старіння.

Написати відгук

Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Примітка:HTML теги не дозволені! Використовуйте звичайний текст.

Рейтинг Погано             Добре

Введіть код, вказаний на зображенні:УкрПошта (наложка) - до 300 грн - недоступний, від 300 грн - 49 грн + переказ грошей (2% + 10грн)
УкрПошта (передоплата) - до 300 грн - 79 грн, від 300 грн - 39 грн, від 1'000 грн - безкоштовно
Нова Пошта (післяплата) - до 300 грн - недоступний, від 300 грн - 99 грн
Нова Пошта (передоплата) - до 300 грн - 109 грн, від 300 грн - 59 грн, від 1'500 грн - безкоштовно

Виписати Біостимулятор Авангард Стимул /150 мл/ *Укравіт* і оформити доставку поштою у будь-яке місто України: Чернівці, Лисичанськ, Нікополь, Рівне, Житомир, Тернопіль, Полтава, Мелітополь, Запоріжжя, Черкаси, Біла Церква, Суми, Костянтинівка, Вінниця, Павлоград, Сєвєродонецьк, Маріуполь, Кам'янець-Подільський, Краматорськ, Луцьк, Олександрія, Бердянськ, Харків, Херсон, Кіровоград, Ужгород, Хмельницький, Дніпродзержинськ, Миколаїв, Чернігів, Слов'янськ, Київ, Львів, Кривий Ріг, Одеса, Кременчук, Івано-Франківськ, Дніпропетровськ, Бровари.

З цим товаром також купують: