Гострий перець вирізняється з-поміж інших овочів насамперед великим вмістом аскорбінової кислоти. Його корисні речовини, діючи одночасно, зміцнюють і очищають судини. За рахунок сильної пекучості цей овоч чудово бореться зі шкідливими мікроорганізмами, тому він рекомендується лікарями під час лікування застуди. Відомо, що компоненти цього овоча сприяють схудненню, а також запобігають появі нових кілограмів. Це відбувається внаслідок стимуляції кровообігу, розщеплення великої кількості жирових клітин. Овоч відмінно очищає організм від токсинів.
Гіркий перець допомагає людям боротися зі старінням. Він запобігає онкологічним захворюванням, його прописують хворим на атеросклероз. Гострий перчик також використовують для лікування подагри, ревматизму та міозитів.
Вирощування гострого перцю проводиться практично так само, як і солодкого. Його набагато ефективніше вирощувати після отримання розсади, яку висаджують у відкритий ґрунт після закінчення півтора місяця після того, як зійдуть найперші паростки. Перчик висаджують, коли на ньому з'явилося шість і більше листочків і заввишки він досяг приблизно 15 см. На одному квадратному метрі ґрунту рекомендується вирощувати не більше п'яти рослин. При цьому ґрунт під ним має бути якнайшвидше замульчований.
Найкращим періодом для посіву ґрунту насінням гострого перчика є проміжок з лютого по березень. У тій місцевості, де вже в перших числах травня ґрунт прогрівається до 15 градусів і вище, овоч для отримання розсади слід висівати з січня по лютий. Насіння перцю попередньо до посадки бажано знезаразити. Для цього його замочують у слабкому розчині марганцівки, щоб не пошкодити. Вирощувати гострий перчик рекомендують за температури повітря 25 градусів Цельсія. Цієї температури слід дотримуватися для кращого росту та розвитку насіння. Однак, у період вегетації для гострого овоча оптимальна температура становить 26 градусів вдень і понад 18 градусів - у нічний час.
Потрібно пам'ятати, що гіркі та солодкі сорти овоча не можна садити поруч, адже їхнє сусідство на грядці часто провокує перехресне запилення, а також зміну смакових якостей одразу в кількох сортів перчика. Після того, як розсаду висадили на грядці, її слід ретельно підв'язати до спеціально встановлених у землю кілочків. Це потрібно робити у зв'язку з тим, що стеблинки у перцю - досить тендітні. Гострий овоч необхідно обов'язково регулярно поливати і удобрювати. З настанням періоду вегетації йому потрібні фосфор і магній. До того, як перчик почне дозрівати, слід знизити кількість азотних добрив, а також зменшити полив.
Для отримання хорошого врожаю овоча потрібно регулярно видаляти квітки на самій верхівці добре квітучих перців. Коли висота рослини досягає 25 см, потрібно видалити верхівку основного пагона. Робиться це для того, щоб кущ овоча стрімко ріс і добре гілкувався. Максимальне число плодів на одному кущі перцю - приблизно 25, якщо їх більше, то зайві потрібно видалити, щоб він добре ріс. Якщо стоїть дуже спекотна погода і немає вітру, то кущі овоча слід запилити самостійно, потрусивши їх руками.
Якщо Ви хочете купити насіння гострого (гіркого) перцю в профпакуванні з розфасовкою в 1000 штук, то Ви вибрали потрібний сайт. Інтернет-магазин "Семпочта" пропонує фермерам купити тільки якісне насіння гіркого перцю в профупаковці на 1000 штук, яке при правильному догляді дає високий урожай. Спеціальна профупаковка відрізняється надійністю і містить 1000 штук насіння.
Купити насіння гострого перцю дуже просто. Для цього достатньо зробити замовлення на нашому сайті, вибрати форму оплати і спосіб доставки. Ціни, представлені на сайті - досить демократичні для фермерських господарств. Інтернет-магазин "Семпочта" співпрацює тільки з перевіреними постачальниками, які впродовж тривалого часу постачають виключно якісну продукцію.
Доставка замовлень виконується по всій території України. Спосіб доставки вибирають наші покупці. Ми, своєю чергою, забезпечуємо якісне обслуговування і своєчасну доставку.